​​​​​​​​​​​​​​​​​לעבוד ברכבת ישראל​

תמיד רציתם לעבוד בחברה שדוחפת אתכם למצות את היכולות שלכם, שמאפשרת לכם לקחת חלק בפרויקטים משמעותיים בעלי חשיבות לאומית ושפותחת בפניכם הזדמנויות קריירה מקצועיות? רכבת ישראל מזמינה אתכם להצטרף לאלפי עובדי רכבת ישראל, אשר נהנים מעבודה בארגון גדול, יציב, המציע הזדמנויות תעסוקתיות מגוונות ואפשרות להתפתחות אישית ומקצועית.

רכבת ישראל צומחת ומתפתחת כנגזרת מתוכנית פיתוח תחבורתית לאומית רחבה​, הצפוייה לגדול ולהשפיע על תחומים רבים במדינת ישראל. מהפכה זו פותחת בפניכם הזדמנויות קריירה מקצועיות ואתם יכולים להיות חלק מהמהפכה!

רוצים לדעת אילו הזדמנויות מחכות לכם ברכבת ישראל? ​ 

מידע נוסף​   

​ 

                                                ​
 

רוצים להתחיל לעבוד ברכבת ישראל?

תהליך הגיוס לרכבת ישראל ​

תהליך הגיוס ברכבת ישראל כולל מספר שלבים, המשתנים בהתאם למשרה אליה תגישו מועמדות . ​​מטרת תהליך הגיוס היא לבדוק את מיד​ת ההתאמה בינינו. אנחנו בודקים את מידת ההתאמה של המועמדים לארגון ואת מידת יכולתם לתרום בתפקיד, לצמוח ולהתפתח ברכבת ואתם בודקים האם הרכבת היא מקום העבודה המתאים לכם והאם המשרה עונה על הציפיות שלכם. ככה אנו מוודאים, שנמשיך לשלבים הבאים רק עם המועמדים המתאימים ביותר.


אתר המשרות של רכבת ישראל​

אתר המשרות מכיל את המשרות הפתוחות ברכבת ישראל, מאפשר לכם לחפש משרות שמעניינות אתכם, להגיש מועמדות למשרות ולעקוב אחרי סטטוס המשרה שלכם. הרישום באתר מאפשר גם לנו, לזהות פוטנציאל ומידת התאמה למשרה ולפנות אליכם עם הצעות למשרות נוספות.

מידע נו​סף​


תהליכי גיוס בשיתוף מכוני אבחון

בחלק מתהליכי הגיוס לרכבת ישראל תהליך הגיוס והמיון הראשוני מתבצע בשיתוף של מכון אבחון חיצוני.

במקרים אלה הגשת המועמדות תיעשה ישירות למכון אבחון וגיוס בעזרת כתובת דואר אלקטרוני ייעודית הרשומה במודעה של כל משרה (משרות נוספות).

בכל מקרה אתם מוזמנים להירשם לאתר משרות של הרכבת בכדי שנוכל לבחון את התאמתכם למשרות נוספות.

מיד​ע נוסף​


פשוט לעזור על הדרך

בואו והצטרפו למערך המתנדבים החברתי שלנו להנגשת הדרך, סיוע ועזרה לנעזרים בתחנות הרכבת כדי שגם הם יוכלו " פשוט ליהנות מהדרך".
ליווי נעזרים במרחבי התחנות, מתן עזרה וסיוע בעלייה וירידה בטוחה מהרכבת והתמצאות בתחנה.
מיקום גיאוגרפי: תחנות ת"א.

דרישות:
תודעת שירות גבוהה
סבלנות
כושר ביטוי ברמה גבוהה
שפות- יתרון. המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד

להצטרפות למערך המתנדבים יש לפנות לסלי אביטל בטלפון : 08-6533273  או במייל   [email protected]

 


​​